RKS CHUWDU Z PUCHAREM PREZESA FIRMY SPLAST!

23 lipca już tradycyjnie odbył się Wakacyjny Turniej Dzikich Drużyn o Puchar Prezesa Firmy Splast. To już V edycja tego turnieju, do którego w tym roku zgłosiło się sześć drużyn: Colbico Team, RKS Chuwdu, FC Albatros, Nurt Potok, Gramy Siema oraz KKS Gaudium.
Ekipy trafiły do dwóch grup, a następnie cztery najlepsze do fazy pucharowej. Najlepszą okazała się drużyna RKS Chuwdu, która przez turniej przebrnęła niepokonana. Drugie miejsce dla Gramy Siema. W meczu o trzecią lokatę lepsi od Gaudium okazali się gracze FC Albatros. Piąta pozycja dla Colbico Team, a ostatnie miejsce zajęli gracze z Potoka.
Najlepszym strzelcem z dorobkiem 4 bramek został Krystian Barlik, gracz RKS Chuwdu. Również nagroda za najlepszego bramkarza powędrowała do zawodnika RKS-u. Został nim Kamil Nowak.
Najwszechstronniejszym graczem turnieju ogłoszony został Dominik Smolik.
Wszystkim gratulujemy i zapraszamy za rok!

Powiązana galeria: