PO ZWYCIĘSTWO DO MIELCA

We wtorkowe popołudnie przyjdzie nam się zmierzyć z II drużyną juniorów starszych Stali Mielec. Po bardzo udanym dla naszego zespołu początku sezonu (4 mecze, 3 zwycięstwa) nadzieje na awans do I ligi powróciły. Przypomnijmy, że dzięki reformie rozgrywek szansę gry w wyższej lidze otrzyma aż 7 zespołów. Do miejsca dającego upragniony awans tracimy tylko i aż 10 punktów. Żal teraz tych wszystkich niewykorzystanych szans na zdobycie punktów w rundzie jesiennej, jednak niewątpliwie otworzyła się przed nami szansa odwrócenia losów tego sezonu. Z drużyny, która miała walczyć o utrzymanie staliśmy się ekipą aspirującą o najwyższe cele. Dopóki piłka jest w grze, wszystko jest możliwe. Dlatego też w pełni zmobilizowani jedziemy do Mielca, gdzie naszym zadaniem i obowiązkiem jest walka o zwycięstwo. Niestety, do spotkania przystąpimy osłabieni absencją Kuby Maciejowskiego, który nabawił się groźnej kontuzji kolana podczas występu w drużynie seniorów. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia, by już niedługo mógł zdobywać dla Nafty kolejne ważne bramki!

Zbiórka zawodników przed meczem o godz. 10:30 na stadionie w Jedliczu!