LIGOWE PODSUMOWANIE

Zaczynamy od bardzo złej informacji. Wygrany mecz ze Stalą II Mielec (3:2) został zweryfikowany jako walkower dla Stali. Okazało się, że przez niedopatrzenie w naszej drużynie spotkanie rozegrał zawodnik, mający na swoim koncie za dużo żółtych kartek. Tym samym nasza strata do miejsca premiowanego awansem wzrosła z 7 do 10 punktów.

Jakby tego było mało, na zbiórce przed wyjazdem do Sędziszowa stawiło się 11 piłkarzy i gdyby nie wsparcie ze strony juniorów młodszych mecz nie odbył by się. Godna pożałowania postawa niektórych zawodników przyniosła efekt w postaci porażki 1:4(1:2). Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Kamil Telma. W pierwszej połowie to gospodarze z Sędziszowa przeważali i mogli zdobyć dużo więcej bramek. Druga odsłona spotkania to zwrot o 180 stopni. Mieliśmy sporo okazji aby odwrócić losy meczu, lecz to gospodarze w doliczonym czasie gry "pakują" nam dwie bramki na drogę powrotną do Jedlicza. Po prostu zabrakło świeżych sił w końcówce...

Szanse na awans wydają się być matematyczne, ale pytanie, czy z takim podejściem jest w ogóle po co?

Następne spotkanie rozegramy już jutro na własnym boisku z MKS Pogoń Sokół Lubaczów. Początek spotkania o godzinie 11:00. Serdecznie zapraszamy na trybuny!